PROGRAM WIELKIEGO TYGODNIA
SPOWIEDŹ: wtorek – 7.30 do 8.00, środa – 17.00 do 18.00 ,
W Czwartek i W. Piątek – 22.00 do 24.00
WIELKI CZWARTEK
18.00 – MSZA ŚWIĘTA WIECZERZY PAŃSKIEJ
Adoracja w ciemnicy Pana Jezusa:
20.00 – 21.00 – Prowadzi I Róża – ul. Rolnicza, Energetyków, Orczykowa i Lipowa.
21.00 – 22.00 – Prowadzi II Róża – ul. Szkolna, Boczna i Piwna.
22.00 – 23.00 – Prowadzi III Róża – ul. Pod Skocznią, Świerkowa i Jaśminowa.
23.00 – 24.00 – Prowadzi IV Róża – ul. Sportowa i Strażacka
24.00 – 7.00 – Adoracja indywidulana. Zapraszam Parafian do towarzyszenia Panu Jezusowi w Ciemnicy.
WIELKI PIĄTEK
7.00 – 8.00 – Prowadzi Koło Gospodyń – ul. Kościelna, Wrzosowa, Leśna i Pasterska
8.00 – 9.00 – Prowadzą Harcerze – ul. Brzozowa, Zawiła, Kowalska, Polna, Jasna.
9.00 – 10.00 – Prowadzi V Róża – ul. Agrestowa, Wilgii,
10.00 – 11.00 – Prowadzi Róża Męska – ul. Zielona, Słoneczna, Skowronków i Nadszkolna.
11.00 – 12.00 – Prowadzi Róża św. Rity – ul. Szczyrkowska i Handlowa.
12.00 – 12.30 – Dzieci z klas I – III.
12.30 – 13.00 – Dzieci z klas IV – VII
13.00 – 14.00 – Młodzież
14.00 – 15.00 – Prowadzi Róża św. Faustyny – ul. Bór, Sarnia, Kukułcza.
15.00 – DROGA KRZYŻOWA I GODZINA MIŁOSIERDZIA – Prowadzi Apostolat Miłosierdzia
16.30 – 17.30 – Czas na indywidulaną adorację dla tych, którzy nie mogli być w wyznaczonych godzinach.
18.00 – OBRZĘDY WIELKIEGO PIĄTKU
20.00 – 21.00 – Stowarzyszenie Rodzin Katolickich
21.00 – 22.00 – Prowadzi I Róża – ul Borowa, Dębowa i Dolna.
22.00 – 23.00 – Prowadzi II Róża – ul. Sadowa, Orzechowa i Olchowa.
23.00 – 24.00 – Prowadzi III Róża – ul. Polna, Jagodowa i Jaworowa.
WIELKA SOBOTA
Poświęcenie pokarmów: 9.00; 10.00; 11.00; 12.00 i 13.00.
7.00 – 8.00 – Prowadzi Koło Gospodyń
8.00 – 9.00 – Prowadzą Harcerze
W czasie poświęcenia pokarmów adoracja indywidualna.
14.00 – 15.00 – Prowadzi IV Róża – ul. Przelotowa, Wąska i Głogowa.
15.00 – 16.00 – Prowadzi V Róża – ul. Wspólna, Łukowa, Prosta i Sosnowa.
16.00 – 17.00 – Prowadzi Róża św. Rity – mniejsze ulice jeszcze nie wymienione.
17.00 – 18.00 – Prowadzi Róża św. Faustyny – dla wszystkich, którzy nie mogli wcześniej uczestniczyć.
18.00 – 19.00 – Apostolat Miłosierdzia
19.00 – MSZA ŚW. WIGILII PASCHALNEJ I PROCESJA REZUREKCYJNA
NABOŻEŃSTWO CZTERDZIESTOGODZINNE
Niedziela 11 lutego:
11.30 -12.00 – Dzieci ze Szkoły Podstawowej
12.00 – 13.00 – Prowadzący: I Róża Różańcowa – ulice: Rolnicza, Energetyków, Orczykowa, Lipowa i Szkolna
13.00 – 14.00 – Prowadzący II Róża Różańcowa – ulice: Sportowa z przyległymi do niej ulicami, Wrzosowa, Leśna, Pasterska, Nadszkolna, Zielona i Słoneczna
14.00 – 15.00 – Prowadzący Róża Św. Rity i św. Faustyny; ul Kościelna, Agrestowa, Brzozowa, Zawiła, Kowalska, Polna i Jasna Szczyrkowska i Handlowa
16.00 – 17.00 – Prowadzący IV Róża Różańcowa: ul. Bór z przyległymi do niej ulicami
17.00 – 18.00 – Prowadzący Róża Różańcowa męska; ul. Borowa i Wspólna z przyległymi do nich ulicami
Poniedziałek 12 lutego:
15.00 – 16.00 – Prowadzący III Róża Różańcowa; mieszkańcy Mesznej Górnej
16.00 – 17.00 – Prowadzący Harcerze: mieszkańcy Mesznej Środkowej
17.00 – 18.00 – Prowadzący Stowarzyszenie Rodzin Katolickich: mieszkańcy Mesznej Dolnej
Wtorek 13 lutego:
15.00 – 16.00 – Prowadzący Apostolat Miłosierdzia: mieszkańcy Mesznej Środkowej
16.00 – 17.00 – Prowadzący Koło Gospodyń Wiejskich; mieszkańcy Mesznej Dolnej
17.00 – 18.00 – Prowadzący V Róża Różańcowa; mieszkańcy Mesznej Górnej
Zapraszamy do obejrzenia filmu z pierwszego przeglądu kolęd:
https://drive.google.com/file/d/1dhdAMO5exazjaxaCHo34uOdXWT8ajdZw/view?usp=sharing
MSZE ŚWIĘTE
NABOŻEŃSTWA
KANCELARIA PARAFIALNA
Czynna od poniedziałku do soboty po każdej mszy świętej.
W niedziele kancelaria parafialna nieczynna.
Liturgia na dziś:
Ostatnie posty:
Zobacz nasze wydarzenia z Parafii
ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
Pragnę, ażeby pierwsza niedziela po Wielkanocy była świętem Miłosierdzia” (Dz. 299) Pan Jezus podał również racje, dla których żąda ustanowienia tego święta Dusze giną mimo Mojej
NABOŻEŃSTWO CZTERDZIESTOGODZINNE
Niedziela 11 lutego: 11.30 -12.00 – Dzieci ze Szkoły Podstawowej 12.00 – 13.00 – Prowadzący: I Róża Różańcowa – ulice: Rolnicza, Energetyków, Orczykowa, Lipowa i